Mahmut Caner ÖZDOLAP

Üye No: 411Üyelik Tarihi: 15/03/2012

Otobiyografi

.

1965 Adana doğumludur.  Orta ve lise eğitimini Adana Anadolu Lisesi‘nde yaptıktan sonra, 1988 yılında İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümünden ; Siyaset Bilimci olarak lisans eğitimini tamamlamıştır.  Tutkusu olan fotoğraf ve sinema ile ilgili olarak, girdiği Anadolu Üniversitesi, Açık Öğretim Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Önlisans Bölümünden ise 2013 yılında mezun olmuştur. Halen A.Ü. Açık Öğretim Adalet Önlisans programına devam etmektedir.

1991-2006 yılları arasında Güney Sanayi , Polgat Textiles ve Güney Mensucat isimli tekstil kuruluşlarında Mali İşler Bölümlerinde idareci olarak çalıştıktan sonra 2006 yılından bu yana Yamaç Grubun ; Ambalaj Plastik , Fuarcılık ,Tarım ve İnşaat-Mimarlık şirketlerinin Genel Koordinatörlüğünü sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

AFAD’a ilk üyeliği 1994 yılında olup, fotoğrafla tanışması ise 1980 yılında olmuştur. Bir müddet dernek faaliyetlerine ara vermiş ; 2012 yılında tekrar yuvaya dönerek , AFAD bünyesinde gerçekleştirilen İleri Teknik Kur Eğitim Kurslarında eğitmen olarak görev almış ve devam etmektedir. 


Portfolyo